Співробітники

Недельська Світлана Миколаївна

Керівник Центру сучасної дитячої алергології і пульмонології, завідувач кафедри факультетської педіатрії, д.мед.н., професор, лікар-педіатр вищої категорії, лікар-алерголог дитячий вищої категорії, Член міжнародної асоціації Європейського респіраторного товариства; Член Європейської Академії алергології та клінічної імунології (EAACI); Лауреат премії міжнародного комітету інтелектуальної власності України, член міжнародної групи ЮНЕСКО із складання протоколів лікування, головний позаштатний дитячий алерголог Запорізької області, віце-президент асоціації алергологів України.

Мазур Вікторія Іванівна

Доцент, кандидат медичних наук, лікар-педіатр вищої категорії, експерт міського та обласного відділів охорони здоров'я, член обласної експертної комісії з розгляду лікарських помилок.

Кандидатська дисертація на тему «Клініко-імунологічні критерії в диференціальній діагностиці респіраторних захворювань алергічного та інфекційного генезу у часто хворіючих дітей»  (1992р).

Ярцева Дар’я Олександрівна

Кандидат медичних наук, алерголог дитячий 1-ї категорії, лікар-педіатр вищої категорії, асистент кафедри.

Кандидатська дисертація на тему «Клініко-імунологічні порушення у дітей та підлітків, хворих на важкі форми полінозу, та шляхи їх корекції» (2011р.).

Сфера інтересів: кропив’янка та ангіонабряк, бронхіальна астма, алергічний риніт, атопічний дерматит, алергенспецифічна імунотерапія з використанням компонентної молекулярної діагностики, рекурентні інфекції у дітей всіх вікових груп.

Кляцька Лариса Іванівна

Асистент кафедри факультетської педіатрії ЗДМУ, лікар-нефролог дитячий. Освіта – вища. Лікарська категорія – вища з педіатрії.

Кандидатська дисертація на тему «Вплив  бронхіальної астми на становлення репродуктивної функції у дівчаток пубертатного періоду» (1986).

Сфера інтересів: дитяча нефрологія.

Бессікало Тетяна Григорівна

Кандидат медичних наук, асистент кафедри, лікар-педіатр вищої категорії, лікар-алерголог дитячий.

Кандидатська дисертація на тему «Клініко-лабораторні та еколого-гігієнічні аспекти епідермальної алергії у дітей з бронхіальною астмою» (2001р.).

Сфера інтересів: патологія дітей перших 3-х років життя, дитяча алергологія, гостра респіраторна патологія дітей всіх вікових груп.

Кузнєцова Олена Дмитріївна

К.мед.н., доцент кафедри факультетської педіатрії ЗДМУ, лікар-педіатр вищої категорії, дитячий алерголог, Член Європейського товариства алергологів, імунологів (EAACI). Член асоціації педіатрів України, Член асоціації алергологів України.

Сфера інтересів: Допомога в налагодженні грудного вигодовування у перші тижні (нестача молока, відмова від грудей, тріщини сосків, лактостаз та ін.) алергенспецифічна імунотерапія, діагностика і лікування шкірних висипань.

Федосєєва Олена Станиславівна

Доктор філософії, асистент кафедри факультетської педіатрії ЗДМУ, лікар-педіатр, лікар функціональної діагностики.

Кандидатська дисертація на тему : «Прогностична та клініко-діагностична значимість взаємодії генетичних і середовищних факторів в реалізації бронхіальної астми у дітей» (2021).

Сфера інтересів: проведення функціональних досліджень – електрокардіографія, спірометрія дітям будь-якої вікової групи.

69076, м. Запоріжжя, вул.Новгородська, 28-А,
Міська дитяча лікарня №5,
кафедра факультетської педіатрії.

Телефони: Кафедра (061) 224-94-07,
Відділення денного стаціонару 097-133-42-75
Години роботи: 8:00-15:00

Зворотній зв'язок

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт ЦСДАП ЗДМФУ.

Мапа сайту