Наслідки перенесеного COVID19 у дітей

Через 2 роки з моменту початку пандемії COVID-19 у лікарів та вчених всього світу виникає все більше і більше питань з приводу особливостей коронавірусної інфекції. Як вже відомо, діти менше схильні до ризику перебігу хвороби у тяжкій формі, але при цьому мають ризик розвитку пізніх ускладнень.

На сьогодні відомо, що легкий перебіг хвороби із загальними симптомами ГРВІ не гарантує того, що дитина не матиме жодних ускладнень та віддалених наслідків у майбутньому. Як саме розриваються пізні ускладнення у дітей, як можна на них вплинути, та чи є ранні провісники розвитку ускладнень: на всі ці питання ми намагаємося знайти відповіді.

В рамках дослідження пізніх ускладнень перенесеної хвороби COVID-19, ми проводимо набір дітей молодшого, середнього та старшого віку з метою виявлення можливого розвитку пізніх ускладнень та повного обстеження дитини. Дослідження проводиться співробітниками кафедри факультетської педіатрії на базі денного стаціонару соматичного профілю міської дитячої лікарні №5 (вул. Новгородська 28-А).

Якщо Ваша дитина перехворіла на COVID-19 і Ви хочете переконатися, що з її здоров'ям все добре, ми пропонуємо вам взяти участь у нашому науковому дослідженні. Дитині будуть проведені необхідні аналізи та інструментальні дослідження, огляд педіатра, консультації суміжних спеціалістів та наукових співробітників Запорізького державного медичного університету.

На всі питання вам готові відповісти куратори дослідження: Лямцева Олена Валентинівна та Стрижко Мілена Володимирівна за номером 0992465864.

69076, м. Запоріжжя, вул.Новгородська, 28-А,
Міська дитяча лікарня №5,
кафедра факультетської педіатрії.

Телефони: Кафедра (061) 224-94-07,
Відділення денного стаціонару 097-133-42-75
Години роботи: 8:00-15:00

Зворотній зв'язок

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт ЦСДАП ЗДМФУ.

Мапа сайту