Кашель у дітей

Кашель у дітей

Мабуть, найчастішим чинником занепокоєння всієї сім’ї є кашель у дитини. Саме цей симптом є приводом звернення по лікарську допомогу для вияснення причини його і лікування даного стану.

Мало хто з пересічних громадян знає про те, що насправді кашель є важливим фізіологічним захисним рефлексом, природним захисним механізмом для очищення дихальних шляхів від шкідливого вмісту. Тому головним має бути розуміння того, що, по-перше, не весь кашель є захворюванням і потребує лікування, і, по-друге, більш важливо виявити причину кашлю, а не позбутися його.

Відомо більше 200 причин кашлю у дітей – від рефлекторного (фізіологічного) до тяжких спадкових захворювань та вроджених імунодефіцитів, і витоки його при затяжному та повторному перебігу потрібно шукати, починаючи з історії родини та періоду новонародженості. Але, як показує практика, найчастіше діагностичний пошук на догоспітальному рівні відбувається між бронхітом – пневмонією – бронхіальною астмою. А тим часом, незнання та нерозуміння походження кашлю у вашої дитини може бути стресом для Вас та чинником формування тяжких захворювань.

Але трохи часу, ретельне спостереження, обґрунтоване глибоке обстеження, відповідна підтримка допоможуть поставити правильний діагноз, призначити своєчасне якісне лікування, а отже – поставити дитину на шлях одужання та нормалізації якості життя дитини і вашого психоемоційного стану.
І в цьому Вам завжди допоможуть високопрофесійні фахівці нашого Центру.

69076, м. Запоріжжя, вул.Новгородська, 28-А,
Міська дитяча лікарня №5,
кафедра факультетської педіатрії.

Телефони: Кафедра (061) 224-94-07,
Відділення денного стаціонару 097-133-42-75
Години роботи: 8:00-15:00

Зворотній зв'язок

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт ЦСДАП ЗДМФУ.

Мапа сайту