Фізичне навантаження – фактор, який може бути причиною кропив’янки, ангіонабряку, загострення бронхіальної астми або спричиняти анафілаксію.

 Проба з фізичним навантаженням допомагає встановити зв’язок симптомів із цим фактором. Проводиться з використання велотренажеру або бігової доріжки (дивіться відео).

 Це дослідження – суттєве навантаження на всі системи організму дитини і тому не проводиться разом з іншими діагностичними процедурами в один день. Проведення тесту потребує підготовки: обов’язкова електрокардіографія та відміна деяких ліків, які пригнічують алергічну реакцію.

 Позитивним результатом вважається поява уртикарної висипки по тілу, набряку окремих ділянок шкіри або нападу задухи впродовж дослідження або 10 хвилин після нього.

 У разі позитивного результату тестування (фото) пацієнту надаються персоніфіковані рекомендації щодо подальшого лікування та профілактики загострень. Бажано обмежити надмірні фізичні навантаження (здача нормативів тощо), але бувають ситуації, коли дитина не хоче відмовлятись від своєї улюбленої справи. Тоді всі моменти потрібно оговорювати і мають бути надані індивідуальні рекомендації.

 В нашому Центрі діагностики алергічних захворювань ми проводимо таке дослідження. Звертайтесь!

69076, м. Запоріжжя, вул.Новгородська, 28-А,
Міська дитяча лікарня №5,
кафедра факультетської педіатрії.

Телефони: Кафедра (061) 224-94-07,
Відділення денного стаціонару 097-133-42-75
Години роботи: 8:00-15:00

Зворотній зв'язок

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів - тільки за умови посилання на сайт ЦСДАП ЗДМФУ.

Мапа сайту